Marimba live drums

originální hudební show

English version

Pro pořadatele

Nabízíme koncerty a vystoupení na míru pro firemní akce, teambuildingy, meetingy, konference. Vystoupení vždy přizpůsobíme námětu akce a jejímu scénáři. 

Koncerty

Cluby / festivaly / městské slavnosti / marimba aréna. Živá muzika plná nadšení a mladé energie. Strhující bubenická show pro všechny generace posluchačů.

Firemní akce - Eventy

Večírky – Plesy – Průvody – Sportovní akce – Oslavy. Vystoupení vždy přizpůsobíme námětu akce.Potřebujete navodit tu správnou atmosféru živou muzikou?????? Naše zkušenosti jsou Vám dispozici !!!!!!!

Divadlo

MARIMBA LIVE DRUMS hraje i svoje bubenicko-divadelní představení s názvem BUBNY V MINORU. Nejen že mladí kluci plní energie rozbubnují divadlo, ale ještě si padnou do noty s místním vrátným a společně Vás zvednou ze sedadel a vy budete mít pocit, že jste plni nové energie.

Více informací o BUBNECH V MINORU naleznete zde.

Vystoupení pro školy

Originální koncerty pro mládež, kde hlavní roli hraje parta mladých bubeníků, která chce svým vrstevníkům ukázat, co se dá vše zahrát na bicí nástroje. A hlavně jít příkladem v pracovním nasazení a taky chtít něco dokázat. Mimo jiné, koncerty poukazují i na setkání dvou generací. Starší se může učit od té mladší a naopak předávání těchto informací na koncertech od svých kamarádů je někdy více než sto ZÁKAZŮ.